\

Kombajn Rostselmash VECTOR 420

PDF
Drukuj
Email
Wpisany przez Michał Reszka
wtorek, 09 sierpnia 2011 10:43

Jest wydajny, niezawodny i komfortowy. Odziedziczył najlepsze tradycje maszyn zbożowych i posiada współczesne rozwiązania techniczne. Jest silny i bezpretensjonalny przy trudnym żniwie. Odpowiada najwyższym wymaganiom co do jakości ziarna, posiadając klasyczny schemat młócenia z wysokim poziomem przepustowości i ostrożną separacją. Zwarty, szybki i ekonomiczny, idealnie pasuje do pracy na małych polach, demonstrując tym, że optymalny rezultat nie zawsze wymaga dużych rozmiarów i wielkich wydatków. Przedstawiamy VECTOR 420, kombajn, który jest godny zaufania.

Pomyślny początek. Kombajny Vector są wyposażone w wysokowydajne żniwiarki Power Stream o szerokości roboczej 5, 6, 7 i 9 m. Równomierność podawania masy zbożowej niezależnie od warunków pracy, zmniejszenie strat ziarna, dokładne kopiowanie terenu, mocny rewers, włączany z kabiny – są to składniki udanej pracy.

Maksymalna wydajność. Duży bęben młócący z łatwością radzi sobie z wilgotną, zanieczyszczoną lub skręconą masą zbożową dzięki swojej ogromnej inercyjności. Jest zapewniona duża powierzchnia separacji. Napęd bębna jest przygotowany na maksymalne obciążenia. Do pracy z roślinami delikatnymi opcjonalnie może być zainstalowany obniżający reduktor.


Doskonała kontrola. System informacyjny Adviser kontroluje proces omłotu i prace mechanizmów kombajnu, uwzględnia czas pracy, zebraną powierzchnię i przejechaną odległość. Wszystkie niezbędne parametry pojawiają się automatycznie w zależności od sytuacji. System również poinformuje o potrzebie zmiany ustawień w przypadku, gdy pojawią się straty.

Komfortowa praca. Duża powierzchnia oszklenia, panoramiczny kształt szyb, świetne wygłuszenie, regulowana kolumna kierownicy, resorowany fotel, system klimatyzacji i ogrzewania, chłodziarka, potężne reflektory halogenowe, ergonomiczny układ organów sterowania – są to składniki komfortowej pracy.

PARAMETRY TECHNICZNE KOMBAJNU VECTOR 420

Poprawiony ( poniedziałek, 23 grudnia 2013 10:02 )

Rostselmash

______________________________

Skąd dowiedziałeś się o naszej firmie?

Internet - 42.9%
Prasa/ulotki - 19%
Targi - 14.3%
Telewizja(Agromachina) - 4.8%
Dni otwarte/Pokazy polowe - 4.8%
Znajomi - 9.5%
Inne - 4.8%